بلکا

بلکا از پوشش هایی برای دیوار است که معمولا برای محیط های اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. پوشش بلکا از نوعی ماده خاص با نام سلولز طبیعی تشکیل شده است که یک عایق برودتی، حرارتی و همچنین صوتی بسیار مناسب نیز محسوب میشود. بلکا بعد از نصب بسیار سخت و محکم میشود و مانند پوشش هایی همچون کاغذ دیواری و یا رنگ به راحتی آسیب نمیبیند. آتش، ضربه و همچنین آب تاثیری نمیتوانند بر روی این نوع پوشش بگذارند. البته لازم به ذکر است که اگر میزان ضربه و یا حرارت بسیار بالا باشد مطمئنا آسیب خواهد دید. همانطور که میدانید و تا بحال چندین بار تجربه نموده اید پوشش هایی نظیر کاغذ دیواری و یا رنگ برای اینکه بر روی دیوار نصب شوند ابتدا باید زیرسازی صورت گیرد که این زیرسازی وقت گیر و انرژی بر است. اما در مقابل بلکا اینگونه نیست و نیازی به هیچگونه زیرسازی برای نصب ندارد. نصاب میتواند بلکا را بعد از آماده کردن بر روی دیوار و هر سطح دیگری اعمال نماید.

رنگ هایی که برای نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند بوی زننده ای را از خود انتشار میدهند که این بو ممکن است تا هفته ها در فضا باقی بماند و موجب بروز مزاحمت هایی شود. بلکا از موادی تشکیل شده است که کاملا بی بو میباشد و بعد از آنکه بر روی سطح اعمال شد هیچگونه بویی از خود متساعد نخواهد کرد. این موضوع میتواند برای افرادی که به بوی رنگ حساسیت دارد بسیار حائز اهمیت باشد.

بلکا

بلکا از خاصیتی به نام آنتی استاتیک و همچنین ساختار فیبری برخوردار است. اما این خاصیت ها چه فایده ای برای پوشش بلکا دارند؟ خاصیت آنتی استاتیک و ساختار فیبر نوری باعث میشود تا گرد و خاک بر روی بلکا جذب نشود و نیازی به تمیز کردن مداوم این پوشش نباشد.

بلکا مانند رنگ و یا کاغذ دیواری نیست که ترک بخورد. پوشش هایی همچون کاغذ دیواری و همچنین رنگ به گونه ای هستند که بعد از نصب به مرور ترک میخورند و بعد از چند سال شاهد صحنه های ترک خوردگی زیادی بر روی دیوار خواهید بود که جلوه بسیار بدی را پدید می آورد. بلکا به دلیل اینکه بعد از نصب تا حد بسیار زیادی متراکم میشود به هیچ وجه ترک نمیخورد و سطح آن صاف باقی میماند.

پوشش بلکا را میتوان ترمیم نمود. بلکا از پوشش هایی است که اگر آسیب ببیند به راحتی قابل ترمیم است. ترمیم نقاط آسیب دیده بلکا به راحتی انجام میشود و نیازی نیست تا تمام پوشش های موجود بر روی دیوار را به دلیل آسیب هایی که در بخش هایی از آن بوجود آمده است تعویض نمایید.

بلکا

رنگ از جمله پوشش هایی است که نور را بازتاب میدهد. این بازتاب نور ممکن است برای برخی افراد آذار دهنده باشد که از این رو بلکا هیچ نوری را بازتاب نمیدهد. بلکا سطحی مات را ایجاد میکند که طبیعتا هیچ نوری را بازتاب نمیدهد.

هر زمان که نیاز باشد میتوان سطح بلکا را تمیز نمود. در مطالب بالا نیز به این موضوع اشاره شد که بلکا در برابر آب نفوذ ناپذیر است که همین موضوع قابلیت شستشوی آنرا فراهم آورده است. اگر بعد از مدتی سطح بلکا چرک و کثیف شود به راحتی میتوان آنرا با مواد شوینده و آب تمیز نمود.

دوستدار محیط زیست از القابی است که به پوشش بلکا داده اند. عایق صوتی بلکا مهمترین عاملی است که باعث شده تا آنرا دوستدار  محیط زیست بنامند. یکی از عواملی که باعث بروز آسیب های محیطی میشود صوت میباشد. بلکا با کاهش شدت صوت باعث میشود تا هیچگونه آسیبی متوجه اطرافیان نشود و دوستدار محیط  زیست محسوب شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین خرید بلکا میتوانید به سایت بلکاتک مراجعه نمایید. سایت بلکا تک به منظور رفاه حال مشتریان تاسیس شده است و با مراجعه به این سایت دیگر نیازی به خرید حضوری نخواهید داشت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :