قیمت بلکا

قیمت هر کیلو بلکا ۹۰۰۰ تومان در بسته های پنج و ده کیلویی میباشد.

تنها رنگ و کاغذ دیواری نیست که برای پوشش ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد بلکه پوشش های مقاوم دیگری نیز وجود دارند که میتوانند جایگزین بسیار  مناسبی نیز محسوب شوند. یکی از این پوشش ها بلکا است. شاید نام بلکا را برای پوشش های خانگی کمتر شنیده باشید ولی جالب است بدانید که این پوشش کاربرد بسیار زیادی در ادارات، مطب ها، سازمان و به طور کلی مکان های عمومی و پر رفت و‌آمد دارد. اما چرا از بلکا برای مکان های عمومی و پر رفت و آمد استفاده میشود؟ بلکا از پوشش های بسیار محکمی است که میتواند در برابر ضربه، حرارت، سرما و حلال ها مقاومت خوبی از خود نشان دهد و به همین دلیل است که از این پوشش برای مکان های عمومی استفاده میشود.

قیمت فروش مواد اولیه بلکا

قیمت بلکا مانند دیگر پوشش ها مانند کاغذ و یا رنگ نسبت به کیفیت آن تعیین میشود. در واقع یکی از عواملی که در قیمت بلکا تاثیرگذار است نوع آن میباشد. انواع بلکا در بازار یافت میشود که متاسفانه بسیاری از آنها از کیفیت چندان مناسبی برخوردار نیستند و با قیمت پایینی نیز بفروش میرسند. شاید مشتری با مشاهده قیمت بلکا تصمیم به خرید بگیرد که باید این نکته را مد نظر قرار داد که بلکا با قیمت پایین از کیفیت پایینی نیز برخوردار خواهد بود.

قیمت بلکا به حجم درخواستی مشتری نیز بستگی دارد. ممکن است مشتری به حجم بالایی از بلکا نیاز داشته باشد که در اینصورت باید هزینه بالاتری را بپردازد. 

قیمت بلکا

قیمت گذاری بلکا

برخی افراد به دنبال فروشندگانی هستند که علاوه بر فروش بلکا اجرای آنرا نیز بر عهده بگیرد که در این صورت قیمت بلکا نیز افزایش خواهد یافت. شخصی که برای اجرای بلکا توسط فروشنده در نظر گرفته میشود هزینه نصب را نیز دریافت خواهد کرد. حتی ممکن است فردی که اجرای بلکا را بر عهده گرفته است نسبت به تجربه خود هزینه بیشتری نسبت به سایر نصاب ها نیز اخذ نماید.

هزینه ارسال بلکا به نقاط دور دست کشور و همچنین شهرستان ها بالاتر خواهد رفت. اگر از جمله خریدارانی هستید که قصد خرید بلکا از شهرهای دیگر را دارید باید در نظر داشته باشید که قیمت بلکا با هزینه ارسال حساب خواهد شد و هر چه هزینه ارسال بالاتر باشد در نتیجه قیمت کلی بلکا نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت بلکا توسط برخی فروشندگان مانند سایت بلکاتک بسیار پایینتر در نظر گرفته میشود. این فروشندگان محصولات خود را بدون واسطه از تولید کنندگان بلکا تهیه مینمایند که به همین دلیل کاهش زیاد قیمت ها را به همراه دارد. برخی از فروشندگان بلکا وجود دارند که محصولات خود را از دلالان تهیه میکنند و همین موضوع بر افزایش قیمت بلکا تاثیر گذار است.

قیمت بلکا

قیمت بلکا نسبت به نوع آن که ممکن است در داخل تولید شده باشد و یا خارج کشور متفاوت میباشد. برخی از انواع بلکا که از نوع وارداتی هستند و در سایر کشورها تولید میشوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برخی کشورها در زمینه تولید بلکا بسیار صاحب نام هستند و بلکاهای با کیفیتی را تولید و روانه بازار میکنند که نباید انتظار داشته باشید از قیمت پایینی برخوردار باشند.

برای خرید بلکا با بهترین قیمت میتوانید سایت بلکاتک را مد نظر داشته باشید. سایت بلکاتک توانسته با عرضه با کیفیت ترین نوع بلکا سهم عمده ای را در فروش این نوع پوشش در سطح کشور داشته باشد. قیمت بلکا در سایت بلکاتک نسبت به سایر فروشندگان بسیار مناسب تر میباشد و خریدی بسیار مقرون بصرفه را تجربه خواهید کرد.

قیمت بلکا در سایت بلکاتک از گذشته تا کنون چندان تغییری نداشته است و تنها دلیل آن نیز جلب رضایت مشتری میباشد. تمام مشتریان سایت بلکاتک رضایت کاملی از کیفیت و همچنین قیمت بلکا دارند و روز به روز نیز بر تعداد مشتریان افزوده میشود. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :